Daha estetik ve daha uzun ömürlü alanlar için...

line
  • Değirmiçem Mah. Abdullah Çolakoğlu Cad.

  • Kevser Apt. No:5A Şehitkamil/Gaziantep

line

SBR Puzzle Ve Kilit Zemin Kaplama

SBR Puzzle Ve Kilit Zemin Kaplamalar, koruyucu, darbe emici, esnek özellikleri sayesinde çocuk oyun alanlarında ve diğer kullanılan alanlarda düşeme durumunda yaralanmaların önüne geçebilen bir üründür. Kum ve diğer oyun alanları malzemelerine nazaran daha temiz ve hijyeniktir. Yağmur sonrasında veya suyla temizliği yapılabilmektedir. De-monte olabilme özelliği sayesinde çok kolay bir şekilde tamiri ve bakımı yapılabilmektedir.

SBR Puzzle Ve Kilit Zemin Kaplamalar, Özellikle yürüyüş alanlarında kullanıldığında yürüme kolaylığı sağlar. Enerji emmeme özelliği ve oluşturduğu konfor sayesinde yürüyüş alanlarında da kullanılması tavsiye edilir.

Kilitli Zemin Kaplamalar, açık ve kapalı çocuk oyun alanlarının zeminlerinde, bisiklet yolları, trafik eğitim pistleri, koşu ve yürüyüş yollarında, huzurevleri, çocuk hastaneleri, bebek odalarında, bakımevleri ve rehabilitasyon merkezlerinde, engelliler için hazırlanan derslik, oyun alanı, yürüyüş yollarında, atış poligonlarında, okul bahçelerinde ve diğer bahçe alanlarında, garaj girişleri ve otoparklarda, teras balkonlarda ve aklınıza gelebilecek daha birçok açık ve kapalı mekanlarda kullanılmasına olanak sağlar.

Kauçuk malzemesine renk ve yumuşaklık vermesi için çeşitli dolgu maddeleri karıştırılır, malzemedeki kauçuk miktarının %35’den az olmaması önemlidir.

%100 geri dönüşümden elde edilen SBR granüllerin poliüretan bağlayıcılar ve renk pigmentleriyle dozajlandırılıp ve ardından yüksek ısı ile preslenmesiyle elde edilen Harmony Kilit serisi 20×25 ebatlarında ve farklı kalınlıklarda üretilmektedir.

Ses Geçirmez

Ses Geçirmez

Çevre Dostudur

Çevre Dostudur

Antibakteriyel

Antibakteriyeldir

Hızlı Uygulanır

Hızlı Uygulanır

Kauçuk Zemin KaplamaSpor Zeminini Tasarla

Zemininizi özelleştirebilirsiniz.

Tasarla