Daha estetik ve daha uzun ömürlü alanlar için...

line
  • Sanayi Mah. 60095 Nolu Cd.

  • No:1 Şehitkamil/GAZİANTEP

line

Forklift Yol Çizgileri

Ağır yük taşıma işlemi gerçekleştirilen fabrikalarda, depolarda, ambarlarda ve daha bir çok bölgede forkliftlere ihtiyaç duyulmaktadır. Forklift çalışırken dikkatsizlik ve plansızlık sonucu bir çok kazalar meydana gelebilmektedir. Bu kazaları ortadan kaldırmak, daha verimli bir zaman kullanımı elde etmek ve planlı çalışabilmek için zemine foklift yolu çizgisi uygulamak çalışan sağlığı ve iş verimliliği açısından gereklidir.

İşletmenize forklift yolu çizilmesi ile yaya olarak çalışanların ve forklift geçiş güzergahının belirginleşmesi sağlanır. Böylece forklif yolu çizgisi gören yaya daha dikkatli olacaktır. Ayrıca forkliftin geçeceği ve manevra yapacağı alanlar belirlendiği için forklift operatörü daha rahat hareket ederek daha hızlı ve daha düzgün şekilde yük taşıma, yük indirme/kaldırma ve istifleme işlemleri yapabilecektir. Bu da işletmenize artı değer olarak dönecektir.

Forklift yol çigileri uygulaması, beton, yüzey sertleştirici, asfalt , mozaik, kaplamalı zeminler , fayans , laminat , parke , helikopter betonu vb. yüzeylerde rahatlıkla kullanılır.istenilen zemine çizgi, ok, yaya geçidi, harf ve sayı uygulamaları rahatlıkla yapılabilir. En çok Endüstriyel alanlar, Fabrika içi yol çizgileri, İmalathane ve depolar, Hava alanları ve tersaneler, Askeri alanlar, Yükleme ve lojistik depolar , Siteler, Alışveriş merkezleri , Açık ve kapalı otoparklar da tercih edilmektedir.

Forklift yolu çizgileri için özel şablonlar ve 3 farklı kalitede epoksi zemin kaplamaları ile istenilen büyüklükteki alanlara göre tasarım uygulanır.

Soğuk uygulama yol boyası olan, RAL standartlarına uygun trafik boya renklerinde üretimi yapılmaktadır. uygulama yapılan alanlar kir, yağ, toz gibi şartlara ve etkilere karşı dayanıklıdır.

Toz Tutmaz

Toz Tutmaz

Antibakteriyel

Antibakteriyeldir

Sudan Etkilenmez

Sudan Etkilenmez

Hızlı Uygulanır

Hızlı Uygulanır

Epoksi Zemin Kaplama

Spor Zemin Uygulamaları