Daha estetik ve daha uzun ömürlü alanlar için...

line
  • Değirmiçem Mah. Abdullah Çolakoğlu Cad.

  • Kevser Apt. No:5A Şehitkamil/Gaziantep

line

Neden? Akrilik zemin

AnasayfaNeden? Akrilik zeminNeden? Akrilik zemin

Akrilik tam bir zemin kaplama malzemesidir. Aynı zaman da dekorotif, hijyenik ve üzerin de kayması zor gibi özelliklere de sahip olduğu için genel de sağlıklı oluşu yüzün den spor alanların da tercih ediliyor. Bu spor alanları kapalı yada açık spor salonları diye ayırt etmemize de gerek yok çünkü olumsuz hava koşulların da, ısı değişimin de, yoğun yaya trafiğine de, yabancı madde diye bileceğimiz kimyasallara da yüzeyin deki boya ile beraber kolay kolay deforme olmadan dayana biliyor. Bu yüz den açık yada kapalı alanlar da sorunsuz bir şekil de kullanabiliriz.

Akrilik kaplamayı istediğiniz zaman asfalt veya özel astarlı beton üzerine uygulayabilirsiniz. Zeminin üzerine 2-3 mm lik bir zemin kaplama ile bu zemine sahip olabilirsiniz.

Neden? Akrilik zemin

HBK Zemin Kaplama

Neden? Akrilik zemin

Saha içerisinde topun kontrollü olarak oynanmasını sağladığından özellikle tenis kortu zeminleri için geliştirilmiştir. Açık ve kapalı havada oynanan tüm spor oyunları için uygundur. Basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu vb.Akrilik Zeminin Avantajları

Değişik alanlarda kullanılan Akrilik Zemin Kaplamaları kullanıldığı ortamlarda pek çok artı değeri de beraberinde getirmektedir.

Güneş ışınlarını geçirmez.

Oldukça ekonomiktir.

Nem ve suya dayanıklıdır.

Hijyenik bir yapıya sahipti

Su ile temizlenmesi çok kolaydır.

Tamiri hızlı ve kolay yapılmaktadır.

Uzun ömürlü bir sistemdir.

Kırılma ve çatlama yapmaz.