Daha estetik ve daha uzun ömürlü alanlar için...

line
  • Sanayi Mah. 60095 Nolu Cd.

  • No:1 Şehitkamil/GAZİANTEP

line

EPDM Rulo Zemin Kaplama

EPDM Rulo zemin kaplama, kauçuk granüllerin poliüretan bağlayıcılar ile homejen bir şekilde yüksek basınç altında preslenmesiyle elde edilir. Elde edilen kütükler özel ebatlama makinalarında çeşitli kalınlıklarda imal edilmektedir. EPDM rulo, SBR rulo üzerine üst katman olarak uygulanabilmektedir. Açık ve kapalı alanlarda tartan zemin projelerinde kullanılmaktadır.

Ses yalıtım malzemesi olan ve esnek bir yapıya sahip olduğundan dolayı çoğunlukla spor salonlarında tercih edilmekte olan ürünümüz zemin kaplamaları altında darbe emici olarak ta kullanılabilir.

EPDM Rulo kauçuk, zemin kaplaması olarak, kapalı ve açık tenis kortlarında, basketbol ve voleybol sahalarında, çocuk oyun alanlarında, atletizm pistlerinde, koşu ve yürüyüş yollarında, bisiklet yollarında, teras ve balkonlarda, okul bahçe zemin kaplama için yaygın olarak kullanılmaktadır. EPDM Rolu kauçuk, darbelere karşı dayanıklıdır. Ultraviyole dayanıklılığı yüksektir. ürünlerimiz ısı farklılıklarından deforme olmadığı gibi aynı zamanda da hijyeniktir, kolay temizlenebilir. Isı ve ses izolasyonu sağlar. Kaymazlık özelliği nedeniyle de güvenlidir

Kauçuk malzemesine renk ve yumuşaklık vermesi için çeşitli dolgu maddeleri karıştırılır, malzemedeki kauçuk miktarının %35’den az olmaması önemlidir.

EPDM kauçuklar ısı, ışık ve oksidasyona karşı mükemmel dayanıklılık göstermektedir. Yüksek dolgu ve yağ alabilme özelliğinden dolayı düşük maliyette karışımlar oluşturmaktadırlar. Ayrıca elektrik izolasyon özellikleri de bulunmaktadır. Sulu ve konsantre asit ile alkalilere dayanıklılık göstermektedir. Düşük yoğunluklu olduğundan hafif malzemeler üretmek ve kolay şekil vermek mümkündür.

Ses Geçirmez

Ses Geçirmez

Çevre Dostudur

Çevre Dostudur

Antibakteriyel

Antibakteriyeldir

Hızlı Uygulanır

Hızlı Uygulanır

Kauçuk Zemin Kaplama

Spor Zemin Uygulamaları